"Hluboko uvnitř tebe se skrývá láska, kterou nikdy nemůžeš ztratit a která tě nikdy neopustí." 

To jsem vždycky věděla a cítila.

A kdo jsem? Jsem jednou z vás – dcerou, matkou, partnerkou, kamarádkou, prostě a jednoduše řečeno JSEM. Miluji život ve všech jeho podobách. Moje vnímavost mi umožňuje vidět to, co je skryto v lidském nitru. Celý život pracuji s lidmi a pomáhám jim zlepšit jejich životy, ať už v pracovní nebo osobní oblasti. Podporuji, motivuji a inspiruji k tomu, aby do života přirozeně proudily pohoda, prosperita a láska. Pomáhám lidem vzpomenout si na to, co mají hluboko uvnitř, ale možná to právě neví nebo necítí.

Vím, že život může být plný výzev – sama jsem jich pár zažila, ale nikdy jsem se nesklonila před nezdarem. Jako člověk, který stále prochází procesem transformace, vím, že sdílení, setkávání, důvěra, podpora a bezpečný prostor mají smysl. Vědomě tvořím realitu, užívám si život a sdílím jej s ostatními. Mám ráda jednoduchost a autentičnost před komplikovanými "tanečky". Když už se věnuji tanci, chci, aby to byl opravdový projev, který nás přivede k objevování vlastní cesty k sobě.

Pojďte si se mnou připomenout to, co máte v sobě. Poskytuji podporu, přináším potěšení, pocit síly, zkušenosti nebo bezpečí. Můžete u mě relaxovat, meditovat, inspirovat se nebo jen tak "být". Oživte spolu se mnou to, co máte v sobě, bez nálepek a škatulek.

Informace, moudrost nebo uvědomění, které mají přijít k vám nebo k ostatním, vždy dorazí, ať už jakýmkoliv způsobem. Cest je mnoho – skrze obrázky, slova, kameny, stromy, pohledy nebo v úplném tichu. Každý si vzpomene přesně podle své přirozenosti a potřeby. Každého z nás přitahuje něco jiného, a v tomto světě máme mnoho možností, takže proč něco odmítat?

Pokud se rozhodnete se mnou transformovat svou vnitřní energii tak, abyste vedli spokojenější, svobodnější a láskyplnější život, bude mi ctí. Pojďte naproti změně.

Společně si užijeme cestu k vnitřnímu klidu a štěstí.

Těším se na setkání ♥

Martina Hermannová