Reference

Podzim snáším hodně špatně. Mám za sebou několik problémů, které se vyskytly vždy na podzim a mám vždy strach, co přijde. Věděla jsem, že to chci jinak, ale nevěděla jsem co dělat, jak to uchopit. Kolegyně mi řekla o Martě. Řekla jsem si, že to zkusím a udělala jsem dobře. Bylo to jako emocionální osvobození. Zjistila jsem, že spoustu věcí dělám nevědomě sama pořád dokola a opakuje se mi to, co v životě nechci. Mám určitě ještě hodně věcí nevyřešených, ale postupně se mi nějaké tak nějak vyřešili sami. Učím se přijímat se i se svými nedostatky, učím se sebou a ostatními mluvit jinak a podzim neřeším. S každou návštěvou se dozvím něco nového, Marťa mi otvírá oči. Líbí se mi, že si najde čas a podpoří i po telefonu, když je potřeba. Děkuji jí za to, je laskavá a milá.

Mirka

Marti, nevím jak Ti to vynachválit. Tento rok byl náročný a já ho díky Tobě zvládla. Změnila jsem toho hodně a děkuji Ti za to, že jsi mi dodávala sílu. Hodně jsem brečela, ale i se s Tebou smála. To, co říkáš, je jako objevit poklad. Nikdy bych neřekla, jak moc mi to pomůže a jak moc jsem to potřebovala. Mám ráda ten klid s Tebou. Každý dává rady a poučuje, ale od Tebe to nejsou rady, Tys mě vždycky navedla tak, abych si na to přišla sama. Děkuji Ti z celého srdce. Jsi anděl a já Ti moc děkuji, protože jsem posunula svůj život na novou úroveň. 

Jolana

Ráda bych s vámi sdílela, proč jsem se rozhodla využít služeb paní Martiny. Seberozvojem jsem se zabývala vždy, ale hledala jsem něco, nějakou metodu, která mi přinese trvalou transformaci. I když jsem byla na několika kurzech, uvědomila jsem si, že se k změnám nedostanu. Na doporučení kamarádky jsem se s paní Martinou spojila a začala s ní pracovat na změně sebe a svého života. Hodnotím na Martině její empatii, takt, diskrétnost, schopnost rozpoznat a realizovat nejvhodnější postup v danou chvíli. Umí ocenit a povzbudit, když potřebujete. Během naší spolupráce jsem se naučila vnímat sama sebe, lépe zvládat emočně náročné situace a pochopit důvody mého stavu. Objevila jsem zase radost ze života. A proč bych ji doporučila? Poznávat sama sebe vyžaduje odvahu, protože v začátcích jsem se dostala i do temnějších oblastí. Ale pocit úlevy, který poté přijde, stojí za to. A s podporou Martiny je tato cesta mnohem snazší. Proto ji s radostí doporučuji.

Jitka

Jsem ráda, že jsem mohla využít konzultace, hned v prvních pár minutách jsem věděla, že jsem dobře. Potřebovala jsem ujištění a to jsem od paní Martiny získala. Přistupuje k věcem s obrovským nadhledem a vytáhne vás ze dna. Uzná, když makáte a taky umí zvednout ze židle, když je třeba nepolevit. Prošla jsem s Martinou 2 kurzy a následně jsem využila i její podporu, protože není snadné všechno hned praktikovat, ale jsem jsem vděčná, protože mi pomohla k vyváženějšímu a radostnějšímu životu. Zlepšil se mi vztah s přítelem i dcerou. Je to člověk, který dobíjí baterky a je trpělivá. Doporučuji všem, kdo si neví rady, nevidí řešení své situace nebo si potřebuje potvrdit, že je správně. Oceňuji lidský přirozený a nestrojený projev a srdce na pravém místě. 

Alena